Les engagés - L'ingagiati

Les inscriptions sont terminées, ce sont donc 33 équipes qui se retrouveront le vendredi 1er juin à 13 heures au Centre du Sport et de la Jeunesse de Corse pour participer aux épreuves de cette 6ème édition du Raid Oxy Jeunes Aventure.
Vous pouvez consulter la liste des participants en cliquant en bas de la page.
L’ingagiati
E scrizzione sò compie, sò dunque 33 squadre chì si ritrovanu venderi u 1imu di ghjugnu à 1 ora à u Centru di u Sportu è di a Ghjuventu di Corsica da participà à e prove di a sesta edizione di u Raid Oxy Jeunes Aventure.
Pudite cunsultà l’elencu di i participanti, clichendu in fondu di a pagine.



Les cadets

listing_1.doc Listing.doc  (66 Ko)
B3C AVENTURE 2
Camille SPAMPANI 
Eric ALBERTINI 
Louis MAUREL

I BLASGI DI PURTICHJU
Jacques PAOLI 
Maxime CANNAVAGGIO 
Fabien LAI 

I FRATELLI
Mathieu MULA 
Louis PANCRAZI 
Charles Antoine PERRINETTI 

LES BG DU 2B
Logan GILLET 
Frédéric KNOKAERT 
Anthony KNOKAERT 

LES RIDERS BLANCS
Jonatane ANDRIEU 
Martin DUNY 
Maxime AILLAUD 

THE KILLER DU 2A
Quentin SECONDI 
Nathan SECONDI 
Fabio FRANCIS 

Les cadettes

COLOR PEP’S
Ornella GOUILLON 
Océane DUVAL 
Nilska PONCE PEREZ 

Les juniors filles

ARAKIRI 
Andréa RODRIGUES 
Maéva FERRACCI 
Léa ESCOUTAY 

B3C ANGEL
Coline MASSEI 
Andrea Maria RAUGI 
Mélanie PASQUALINI 

LA DREAM TEAM
Priscilla TESSIER
Océane FRAGNAUD 
MélanieDUHAMEL 

LES KASUKANA
Léa BAUDINO 
Julia TOLOFUA 
AssiaBENZAHRA 

TEAM OF PANZETTE
Juliette GRISOLIA 
Angélique LIONNET 
Célestine MALICORNE 

Les juniors garçons

B3C AVENTURE
Jean Charles FUSELLA 
Hugo PELLONI 
Francescu Maria PROSPERI 

CLUB ALPIN 2B
Dimitri BROTHIER 
Andor de BROUHNS 
Hugo DERVAUX 

COSA NOSTRA
Sebastien BASILI 
André CASANOVA 
Petru Santu ALBERTINI 

I FRATELLI MACCHJAGHJOLI
Jean-Dominique POLI 
Lisandru CASANOVA 
Jean Michel TAGNATI 

LE RETOUR DES CUISSES DE RIGAOU
Nicolas MICHEL 
Antoine HIEZ 
Hugo BEKAERT 

LES CAGARONS
Lucas PIACENZA 
Antoine PIACENZA 
Louis Baptiste CARLAN 

LA βETA TEAM
loann LE TALLEC 
Jean Charles LINTINGRE 
Lucas ARRIGHI 

LES P’TITS BISCUITS
Sébastien CASTELLI 
Arthur SORO 
Théo DANZIO 

LYCEE SAINT PAUL 1
Nicolas DODDOLI 
Pierre Antoine MADOTTO 
Jean Sébastien SCIPILLITI 

LYCEE SAINT PAUL 2
Pierre François POGGI 
Bastien PASTACALDI 
Jjérôme JULIEN 

NORTH RIDER TEAM
Alexandre PAPAIOANNOU 
Paul Antoine PALMIERI 
Lucas BENOIT 

SEMPRE PRESENTI
Thomas LE BESCOU 
Antony AMBROSI 
Nicolas BLANC 

VALINCO
Kevin FILIPPELLI 
Hugo SAVIGNY 
Yann STOTT 

WESH WESH LA FAMILLE
Anghjulu GUILLIOTIEZ 
Bilal BENHNIA 
Maxime LAZZONI 

Les équipes mixtes

HIRUAK ELGARREKIN
Simon ECHEVERRIA 
Camille ECHEVERRIA 
Emilie PASSICOT

I CIGNALI DI PURTICHJU
Orane BRAILLON 
Paul Arno CASADEI PEDUZZI 
Philippe BERNARDINI 

I TONTI DI A MUNTAGNA
Camille GASPAR 
Florian CONTENA 
Océane RIGONNAUX 

IGANDEKO KIRO LARIAK
lena ROGET 
Elisa PEYRE 
Pierre LARZABAL 

LES CASTORS JUNIORS
Fred D’ARRAS 
Baptiste D’ARRAS 
Pierre MENCACCI 

TXAPELDUNAK
Mathilde LOPEZ 
Marilou HUBA 
Pierre FOURNIER 

SAINT PAUL 3